• Slide 1

  Vitajte na stránke

  Hydina Sk s.r.o.

 • Slide 2

  Čerstvosť je pre nás prioritou a

  Kvalita je samozrejmosťou.Pre dosiahnutie čo najvyššej úrovne kvality našich produktov musíme dodržovať naše zásady v každodennej práci.

U nás je čerstvosť neodmysliteľnou súčasťou našej práce, na ktorú dbáme už od samotného začiatku výrobného procesu až po doručenie produktov našim zákazníkom. Aj z tohoto dúvodu sú naše produkty prepravované v špecíalne prisôsobených vozidlách.

Jedným z hlavných poslaní našej spoločnosti je prinášať našim zákaznikom kvalitne produkty. Toto poslanie nám pomáhajú dosahovať moderné technológie a naši vyškolený zamestnanci, na ktorých školení si nechávame záležať

Čo sa odzrkadľuje aj na našich produktoch. Od samého začiatku sme mali jediný cieľ, a to poskytovať našim zákazníkom čerstvosť a kvalitu, na ktorú sme zvyknutí. Neustále zlepšovanie nám pomohlo dosiahnuť súčasnú pozíciu na trhu, vďaka ktorej sme dokázali za posledné roky zvýšiť kapacity.

Hnacím motorom spoločnosti je výroba kvalitných produktov pre našich zákazníkov

Poslanie Hydiny Sk s.r.o. ovplyvňuje každý náš krok. Hnacím motorom našej spoločnosti je pracovanie a výroba kvalitných produktov. Okrem tohto dôvodu je pre nás dôležité budovať povedomie a dôveru v slovenské produkty ako doma, tak aj v zahraničí, a podporovať zamestnanosť v regióne.

Samozrejmosťou pre nás je:

 • Starostlivosť o zamestnancov
 • Férový prístup k zákazníkom
 • Etické riadenie podniku
 • Ochrana životného prostredia

Naša spoločnosť Hydina Sk s.r.o. dosahuje výborné výsledky najmä vďaka svojim zamestnancom, ktorí sú profesionáli vo svojom obore, a disponujú požadovanými skúsenosťami pre naplnenie cieľov spoločnosti.